Vybrané benzínové sekačky

VEGA 485 SH 6in1

Zahradní sekačka VEGA je rotační sekačka, která se může pochlubit šesti funkcemi. Kromě zadního či bočního výhozu je možné sbírat posečenou trávu do sběrného koše. Ten má nejčastěji objem kolem 70 litrů. Pojezd sekačky je neodmyslitelnou součástí tohoto typu.

Díky ergonomickému madlu s pogumovanou rukojetí vám dopřejí vysoký komfort při sečení trávy. Výšku sečení je možné snadno a rychle nastavit prostřednictvím centrálního madla v rozmezí 30 – 80 mm. Šířka sečení se pohybuje kolem 460 mm.

Tato zahradní sekačka má 4-taktní motor OHV Vega o výkonu 5 PS. Díky moderní technologii OHV zajišťuje motoru vysoký výkon, sníženou spotřebu paliva a nižší emisní hodnoty. Tento typ sekačky má objem nádrže 1,5 litru. Podvozek sekačky je vyroben z kvalitní oceli, čímž pomáhá prodlužovat životnost stroje.

Součástí tohoto typu sekačky je také ukazatel naplnění koše a adaptér pro mytí podvozku. Velkou výhodou jsou velká zadní pojezdová kola, díky kterém není pro sekačky žádný problém ani členitý terén.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány zahradnímu pomocníku – benzínové sekačce. Dozvíte se zde, jaké jsou výhody těchto sekaček a kde má smysl je využít. Jaký je rozdíl mezi sekačkami s pojezdem a bez pojezdu a kde je dobré je využít. Poradíme vám, na co se při koupi sekačky zaměřit a na co si dát pozor. Dále vám představíme 5 náhodně vybraných benzínových sekaček, a povíme vám o nich základní informace. To vše se dozvíte na našem webu.

Stránky webu