Benzínové sekačky bez pojezdu

Benzínové sekačky bez pojezdu

Pokud potřebujete posekat menší a členitější zahradu, benzínové sekačky bez pojezdu jsou k tomuto účelu nejvhodnější. Jsou vhodné zejména tam, kde není možné dosáhnout přívodu elektrické energie nebo tam, kde se nechcete omezovat taháním napájecí šňůry. Nemusíte si tedy dávat neustále pozor na to, abyste omylem při sekání trávy tento kabel nepřejeli.

Tyto benzínové sekačky se mohou pochlubit velice kvalitními motory. Ty nejnovější se mohou pochlubit čtyřtaktními motory, které se velice snadno startují a co je velmi důležité, vydrží dlouhou dobu. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují náročné normy, které byly stanoveny Evropskou unií.

Jejich nesmírnou předností je vysoký výkon. Oproti elektrickým sekačkám dokáží posekat také vysoký a hustý travnatý porost. Díky své malé hmotnosti je s nimi manipulace velice snadná a jednoduchá. K dalším výhodám patří nízké nároky na údržbu. Tento typ sekaček je také velice vhodný do nerovného terénu.

Součástí benzínových sekaček bez pojezdu jsou také koše, které naleznete v zadní části sekačky. Tento koš slouží pro sběr posečené trávy. Velikost tohoto koše se různí podle typu sekačky. Ne však všechny typy těchto sekaček mají vyndávají koš. Můžete si tedy zakoupit sekačku bez koše na trávu.

Benzínové sekačky bez pojezdu jsou nabízeny celou řadou společností. Za zmínku stojí například sekačky značky Briggs & Stratton, GGP, Hecht, Husqvarna či Honda. Tyto sekačky se vyrábí v různých designech a barevných provedeních. Záleží tedy pouze na vašem stylu, kterou benzínovou sekačku si z opravdu široké nabídky vyberete.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány zahradnímu pomocníku – benzínové sekačce. Dozvíte se zde, jaké jsou výhody těchto sekaček a kde má smysl je využít. Jaký je rozdíl mezi sekačkami s pojezdem a bez pojezdu a kde je dobré je využít. Poradíme vám, na co se při koupi sekačky zaměřit a na co si dát pozor. Dále vám představíme 5 náhodně vybraných benzínových sekaček, a povíme vám o nich základní informace. To vše se dozvíte na našem webu.

Stránky webu