Vybrané benzínové sekačky

GTM Professional 500 SP1 SC H

Sekačka na trávu GTM Professional je jednou z multifunkčních sekaček. Tato sekačka nabízí svým uživatelům maximální komfort, vysoký výkon a velké množství funkcí. Nabízí vám nejen posečení trávy, ale dokáže také posbírat jak suchou, tak i mokrou trávu. Mulčování, výhoz bokem nebo zadním deflektorem je samozřejmostí.

Tyto sekačky mají velice výkonný motor značky Briggs&Stratton. Součástí sekačky je systém Ready Start. Díky němu je možné nastartovat motor bez nutnosti nástřiku paliva či ovládání sytiče. Navíjení spouštěče probíhá dříve, takže do dosáhne kratšího a lehčího tahu za startovací lanko. U sekaček se dají regulovat otáčky motoru a tím také rychlost pojezdu. Vrcholným modelem je sekačka s 4 rychlostní převodovkou, kterou nabízí francouzská společnost GT.

Při sečení je tráva nejdříve narovnána speciálním hřebenem. Ten naleznete pod nárazníkem. Následně je useknutá širokým ostrým nožem, jež je vyrobena z kvalitní oceli. Dále je tráva dopravena do širokého výhozového tunely a dále do objemného sběrného koše.

Benzínová sekačka GTM Professional vám poskytuje dokonalý komfort. Díky ergonomickému tvaru řídítkům je snižováno napětí šíjových svalů. Většina těchto modelů obsahuje držák na nápoje, výška řídítek je snadno nastavitelná a velká zadní kola zajišťují velký záběr na mokrém i svažitém povrchu. Další předností je to, že koš obsahuje indikátor naplnění. A další a další výhody. Benzínová sekačka GTM Professional je opravdovým zahradním pomocníkem.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány zahradnímu pomocníku – benzínové sekačce. Dozvíte se zde, jaké jsou výhody těchto sekaček a kde má smysl je využít. Jaký je rozdíl mezi sekačkami s pojezdem a bez pojezdu a kde je dobré je využít. Poradíme vám, na co se při koupi sekačky zaměřit a na co si dát pozor. Dále vám představíme 5 náhodně vybraných benzínových sekaček, a povíme vám o nich základní informace. To vše se dozvíte na našem webu.

Stránky webu