Vybrané benzínové sekačky

GTM 460 SP1 SCH

Dalším typem kvalitních benzínových sekaček je GTM 460 SP1 SCH. Jedná se o rotační sekačku s výkonem 2.9 kW. Jde o velice kvalitní zařízení, díky kterému bude sečení trávy zábavou a ne povinností.

Sekačka je vyrobena z kvalitní ocele, díky které sekačka vydrží opravdu dlouhou dobu. Můžete si ji pořídit v různých barevných provedeních. K dostání je v černé nebo červené barvě. Díky pohonu zadních kol, není pro sekačku žádný problém ani členitější terén.

Posečenou trávu můžete sbírat do koše, který má objem 70 litrů, nebo můžete použít zadní výhod či ji využít efektivním způsobem. Tím máme na mysli, použít ji k mulčování.

Můžete si také nastavit výšku sečení, kterou požadujete. Minimální výšku můžete nastavit na 25 mm, maximální pak na 85 mm. Aby práce se sekačkou byla co nejpohodlnější, společnost GTM pro vás vylepšila rukojeť, která je teď ergonomicky tvarovaná. Pro vaši potřebu si je můžete také výškově nastavit.

V případě, že bude sběrací koš plní, oznámí vám to indikátor naplnění koše. V případě, že tento indikátor zhodnotí, že je koš plný, systém automaticky ukončí činnost sekačky.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány zahradnímu pomocníku – benzínové sekačce. Dozvíte se zde, jaké jsou výhody těchto sekaček a kde má smysl je využít. Jaký je rozdíl mezi sekačkami s pojezdem a bez pojezdu a kde je dobré je využít. Poradíme vám, na co se při koupi sekačky zaměřit a na co si dát pozor. Dále vám představíme 5 náhodně vybraných benzínových sekaček, a povíme vám o nich základní informace. To vše se dozvíte na našem webu.

Stránky webu