Vybrané benzínové sekačky

MTD 46 PB

Motorová benzínová sekačka MTD 46 PB je určena pro méně náročné zákazníky. Jde totiž o sekačku bez pojezdu. Jedná se však o velice kvalitní přístroj, který je vyroben firmou s dlouholetou tradicí.

Sekačka je poháněna motorem Briggs & Stratton, jehož objem činí 148 cm3. Díky ocelové konstrukci je životnost této sekačky opravdu dlouhá. Záběr ocelové šasí je 46 cm, což umožňuje posekat plochu, která je velká až 1200 m2.

Součástí základní sady není však mulčovací zařízení. Ovšem nebuďte zklamaní. Toto zařízení jde totiž bez problémů dokoupit. Posekaná tráva se shromažďuje ve sběrném koši, nebo je odváděna zadním výstupem. Objem tohoto koše je 70 litrů.

Aby byla pro vás manipulace se sekačkou co snadnější, je sekačka vybavena ergonomicky nastavitelnými měřítky. Výšku sečení je také možné velmi snadno nastavit. A to v 6 stupních od 20 do 90 mm.

Díky širokým kolům je možné sekat trávu i v horším, nerovném terénu.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány zahradnímu pomocníku – benzínové sekačce. Dozvíte se zde, jaké jsou výhody těchto sekaček a kde má smysl je využít. Jaký je rozdíl mezi sekačkami s pojezdem a bez pojezdu a kde je dobré je využít. Poradíme vám, na co se při koupi sekačky zaměřit a na co si dát pozor. Dále vám představíme 5 náhodně vybraných benzínových sekaček, a povíme vám o nich základní informace. To vše se dozvíte na našem webu.

Stránky webu