Vybrané benzínové sekačky

MTD 46 SPB

Aby byl váš trávník krásný a zdravý, je nutné jej pravidelně udržovat. Tím nemáme na mysli jen zavlažování, ale také sečení. K tomu je důležité vybrat si tu správnou sekačku. Jednou z možností je také benzínová sekačka MTD 46 SPB. Tato sekačka vám jistě osloví svým zajímavým designem.

Základ sekačky vždy tvoří motor. Ten je zde velice kvalitní a spolehlivý. Je totiž o motor Briggs & Stratton. Tato sekačka nabízí optimální poměr mezi výkonem a cenou. Součástí těchto sekaček je plátěný koš. Takže nehrozí žádné nebezpečí od odletujících kamínků. Aby sečení bylo co nejpohodlnější, řídítka jsou ergonomická a plně složitelná.

Jde o zařízení, které bude plně vyhovovat středně náročnému zákazníkovi. Jde o velice jednoduchý, spolehlivý, ale také robustní stroj, u kterého není údržba nijak náročná.

Sekačka má velká hnaná zadní kola, díky kterým zvládne skvěle posekat travní porost i na nerovném povrchu a usnadňují práci se strojem. Pokud chcete posečenou trávu použít k mulčování, musíme vás zklamat. Mulčovací sada totiž není součástí základní nabídky. Ale je možné si ji zvlášť přikoupit.

O webu

Naše webové stránky jsou věnovány zahradnímu pomocníku – benzínové sekačce. Dozvíte se zde, jaké jsou výhody těchto sekaček a kde má smysl je využít. Jaký je rozdíl mezi sekačkami s pojezdem a bez pojezdu a kde je dobré je využít. Poradíme vám, na co se při koupi sekačky zaměřit a na co si dát pozor. Dále vám představíme 5 náhodně vybraných benzínových sekaček, a povíme vám o nich základní informace. To vše se dozvíte na našem webu.

Stránky webu